Dermatoskop DELTA 20 T

Najnowsza wersja profesjonalnego dermatoskopu HEINE Optotechnik w oparciu o diody LEDHQ

Nowoczesna technika oświetleniowa diodami LED w połączeniu z wysokiej jakości optyka optyką czyni z Delta 20 doskonały instrument diagnostyczny.

  • Precyzyjna optyka o wysokiej rozdzielczości z achromatyczną soczewką.
  • Zbliżone do światła dziennego (CRI>80, 5.000 K) oświetlenie diodowe. 4 diody LED HQ . 2 diody do oświetlania spolaryzowanego i 2 diody do oświetlania niespolaryzowanego, praktycznie bezgraniczna żywotność.
  • Maksymalne powiększenie do 16x, obraz o ostrych brzegach, bez zniekształceń, bardzo duży, bogaty w detale.
  • Jedna płytka kontaktowa dla Twojej wygody i dokładnego najszybszego badania.
  • Okular z indywidualną regulacją ostrości, możliwa korekcja w zakresie -6 / +6 D
  • Szczegółowe kompendium z atlasem obrazów na wyposażeniu. Ułatwia rozpoznanie różnicowe barwnikowych zmian skórnych.

 Dokumentacja cyfrowa obrazów dermatoskopowych za pomocą dermatoskopu połączonego specjalnym łącznikiem z aparatem fotograficznym.

 

TRWAŁOŚĆ:
HEINE Quality – Produkowane w Niemczech od 1946.  Optymalne odprowadzanie ciepła – Diodowe systemy oświetlenia
wymagają rozwiązania problemu odprowadzenia wytwarzanego ciepła, aby była zapewniona ich długa żywotność z utrzymaniem cech oświetlenia i jakości. Starannie wybrane i zastosowane materiały konstrukcyjne, które rozpraszają emitowane ciepło w dermatoskopie DELTA 20 T gwarantują utrzymanie jakości i odpowiednie działanie diody przez cały czas użytkowania aż do 50 000 godzin.

WYKONANIE: 

Precyzyjna optyka HEINE – Wysokiej jakości achromatyczny system optyczny zapewnianie zrównaną ostrość i rozdzielczość obrazu. System ogniskowania zapewnia powiększenia 10 x do 16 x co umożliwia rozpoznanie nawet najmniejszych szczegółów i struktur.

LED w jakości HQ – Nowy standard oświetlenia LED zapewniający optymalne natężenie, jednorodność i odwzorowanie kolorów dla właściwej diagnozy. Czerwony to czerwony, niebieski to niebieski. Temperatura koloru: typ. 5 000 K, wskaźnik odwzorowania koloru (CRI) typ. > 80.

 FUNKCJE:

Przełącznik trybu oświetlenia pomiędzy spolaryzowanym a niespolaryzowanym – wygodna zmiana trybów oświetlenia za pomocą przycisku – nie ma potrzeby zmieniania płytki kontaktowej. Pozwala to na rozpoznanie “objawu błyszczenia” podczas oglądania struktur krystalicznych i pseudoprosaków, co zwiększa możliwości diagnostyczne.
Opcjonalna mała płytka kontaktowa – Specjalna mała płytka kontaktowa służy do badania miejsc trudno dostępnych.
 Możliwość dokumentacji cyfrowej – Podłącz do cyfrowej lustrzanki SLR najbardziej znanych marek za pomocą adaptera z optyką HEINE. Specjalnie zaprojektowane soczewki HEINE integrują aparat fotograficzny i układ optyczny DELTA 20 T, aby uzyskać możliwie najlepszą jakość cyfrowego obrazowania.