Szukaj  
Apparatus
Poniedziałek.18.01.2021
Sklep Apparatus.com.pl
Laseroterapia
Laser MLS M6 Laser MLS Mphi Laser MLS Mphi 5 POLARIS 2 DuoterPlus Terapus 2 scan Terapus 2 scan Terapus 2 "power" Terapus 2 micro "power" Terapus 2 micro Terapus 2 Laser terapeutyczny CTL-1106MX » Laser CTL-1106M Akcesoria
Laser terapeutyczny CTL - 1106MX Plik PDF  Drukuj
Laser terapeutyczny CTL - 1106MX - diodowy laser o najwyższej jakości i niezawodności oraz najnowocześniejszej technologii.
Został skonstruowany i sprawdzony przez zespół doświadczonych inżynierów i lekarzy specjalistów terapii laserowej w wielu dziedzinach medycyny. To urządzenie do efektywnych, przezskórnych, bezinwazyjnych zabiegów biostymulacyjnych. Wyjątkowo duża moc promieniowania, olbrzymi wybór sond i aplikatorów zabiegowych oraz współpraca z automatycznym skanerem umożliwiają dużą wygodę i wydajność pracy oraz szybszą, dokładniejszą i bardziej skuteczną terapię w bardzo szerokim zakresie aplikacji medycznych.

Niezwykle szeroki zakres zastosowań lasera CTL-1106MX został jeszcze bardziej zwiększony dzięki sprzężeniu go z automatycznym skanerem CTL-2386. Ruchome zwierciadła skanujące pozwalają na bardzo równomierne naświetlanie nawet bardzo rozległych schorzeń. Układ sterowania pozwala na wybór kształtu i rozmiaru oświetlanej powierzchni oraz prędkości przemieszczania promieniowania. Konstrukcja skanera sprawia, że jest on niezależnym układem optycznym, który może być dołączony do lasera nawet po kilku latach. Laser i skaner można umieścić na mobilnym statywie zapewniającym wygodne i precyzyjne naświetlanie pacjenta w pozycji siedzącej i leżącej.
Laser CTL-1106MX jest urządzeniem zwartym i ergonomicznym - wygodnym w obsłudze.

Dzięki szerokiemu zakresowi wymiennych aplikatorów światłowodowych o różnych kształtach i rozmiarach odpowiednich zarówno dla zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, urządzenie można stosować w różnych obszarach terapii. Wszystkie aplikatory można używać do dostarczania światła do trudno dostępnych miejsc na małe odległości, gdzie stosowanie cieńszych, delikatniejszych i dłuższych światłowodów nie jest konieczne. Jest ono dostarczane z wysoką efektywnością (transmisja >90%). Konstrukcja uchwytu aplikatorów umożliwia łatwe i szybkie ich połączenie z sondą lasera.

Laser został wyprodukowany w zgodzie z międzynarodowymi standardami IEC 601.1 i IEC 825. Posiada wbudowany, niezależny miernik mocy, którego zadaniem jest monitorowanie poziomu mocy. Zdalna blokada i włącznik na klucz zabezpieczają przed nieatoryzowanym lub przypadkowym użyciem lasera.
Kontrolki LED oraz różne sygnały akustyczne zapewniają bezpieczniejsze i dokładniejsze leczenie.
Aby zapewnić bezpieczą pracę z laserem, oferujemy profesjonalne okulary i gogle przeciwlaserowe, ktore stanowią wystarczającą ochronę dla oczu pacjenta.

DANE TECHNICZNE:

- Typ lasera: diodowy (półprzewodnikowy)
- Typy sond: sonda punktowa i/lub wielodiodowa sonda powierzchniowa
- Długość fali: 650nm, czerwona, najlepsza dla leczenia chorób powierzchniowych, 820nm, bliska podczerwień, najlepsza dla leczenia głęboko zlokalizowanych zmian chorobowych
- Tryb pracy: praca ciągła i modulowana do 10kHz
- Moc promieniowania na tkance: sonda punktowa: regulowana w zakresie 0-15mW, 0-250mW, 0-500mW(podczerwień), 0-25mW(czerwień), wielodiodowa sonda powierzchniowa: 10 diod po 10mW lub po 20mW(czerwień).
- Wyświetlane funkcje: typ sondy, moc promieniowania(mW), dawka energii(J), czas trwania terapii (min., sek.), częstotliwość modulacji (Hz), specjalne częstotliwości Nogiera i Bahra
- Zasilanie: jednofazowe, (220-230)V, 50Hz
- Pobór mocy:<12W
- Wymiary sterownika: 170mm x 275mm x 110mm
- Waga:2kg
Copyright ©1997-2014 Apparatus