Szukaj  
Apparatus
Piątek.27.11.2020
Sklep Apparatus.com.pl
Laseroterapia
Laser MLS M6 Laser MLS Mphi Laser MLS Mphi 5 POLARIS 2 DuoterPlus Terapus 2 scan Terapus 2 scan Terapus 2 "power" Terapus 2 micro "power" Terapus 2 micro Terapus 2 Laser terapeutyczny CTL-1106MX Laser CTL-1106M » Akcesoria
Laser CTL-1106M Plik PDF  Drukuj
Laser terapeutyczny CTL-1106M
Laser terapeutyczno - zabiegowy, to laser o najwyższej jakości i niezawodności oraz najnowocześniejszej technologii. Został skonstruowany i sprawdzony przez zespół doświadczonych inżynierów i lekarzy specjalistów terapii laserowej w wielu dziedzinach medycyny. To urządzenie do efektywnych, przezskórnych, bezinwazyjnych zabiegów biostymulacyjnych. Nawet wyposażony w zaledwie jedną sondę, laser CTL-1106M posiada szeroką gamę zastosowań. Jest to możliwe dzięki parametrom mocy promieniowania i dlugości fali, które są optymalne dla leczenia wielu chorób.
Wbudowany mikroprocesor, klawiatura membranowa i czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD i wizualizujący wszystkie parametry, czynią to urządzenie prostym i łatwym w obsłudze nawet dla tych, którzy wcześniej nie orologi replica mieli do czynienia z metodami terapii laserowej. Swobodne programowanie pożądanych parametrów (mocy wyjściowej, dawki energii, częstotliwości modulacji), automatyczne obliczanie czasu terapii w zależności od wybranej gęstości energii oraz proste komunikaty pokazujące ewentualne błędy w obsłudze czynią pracę szybką, dokładną i nie wymagającą prawie żadnego wysiłku.
Laser jest urządzeniem zwartym i ergonomicznym, a co za tym idzie wygodnym w obsłudze. Bardzo lekka, przenośna jednostka sterująca zapewnia łatwość użycia.
Laser został wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi standardami IEC 601 i IEC 825.
Posiada:
- wbudowany miernik mocy, którego zadaniem jest monitorowanie poziomu mocy,
-zdalną blokadę i włącznik na klucz zabezpieczające przed nieautoryzowanym lub przypadkowym użyciem lasera,
- kontrolki LED oraz różne sygnały akustyczne zapewniające bezpieczniejsze i dokładniejsze leczenie.

Aby zapewnić bezpieczną pracę z laserem, oferujemy profesjonalne okulary i gogle przeciwlaserowe, które są wystarczającą ochroną dla oczu pacjenta.

DANE TECHNICZNE:
- praca ciągła
- regulowane i wyświetlane na pulpicie parametry: - czas zabiegu
- dawka energii
- moc promieniowania od 1 do 25mW
od 10 do 100mW

 
Copyright ©1997-2014 Apparatus